Inspirerende ontmoetingsplek
voor en door programmamanagers

Dinsdag 29 januari 2019

Nieuwjaarsbijeenkomst

Utrecht

Interesse in een bestuursfunctie bij MSP User Group NL?

Onze vereniging heeft van tijd tot tijd nieuwe mensen nodig. Bijvoorbeeld omdat er meer bestuurswerk is. Of omdat onze zittende bestuursleden willen stoppen met hun werkzaamheden of dat hun tijd “erop” zit. Wil je meebouwen aan onze mooie vereniging?  Heb je relevante MSP programma management ervaring en ben je bereid om een deel van je tijd aan onze vereniging te besteden? Je kunt je aanmelden via onze website www.mspug.nl of bij een van de huidige bestuursleden van onze vereniging. Wil je meer weten over de werkzaamheden, neem dan ook contact op met een bestuurslid.

Afdrukken E-mail

inspirerende ontmoetingsplek voor programmamanagers
Volg en/of mail ons: